Kağıt Oyunları

0/0

Kağıt Oyunları

Kağıt Oyunları, Kağıt Oyunları Oyna

Kule Soltaire Kule Soltaire Soltaire ile kağıtları astan papaza doğru sıralayacak. Çok eğlenceli bir kağıt oyunları bu. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

İskambil Kağıtları İskambil Kağıtları Çok güzel ve eğlenceli bir iskambil oyunu. Hafızanı tutarak süre bitmeden kağıtları sıralayacaksın. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

İskambil Sırala İskambil Sırala Astan papaza doğru uygun renkli kağıtları sırala. Sol üstteki mavi kart ile yeni kart alabilirsin. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

Black Jack Black Jack Yatıracağınız miktarı seçerek oyuna başla. Başlangıçta 1000 Dolar paran var. Parayı bastıktan sonra DEAL butonu ile miktarı onayla. Size verilen kağıtlar ile 21 sayısını geçmeden ulaşın. 21 sayısına ulaşmak için sayı al. DOUBLE butonuna tıklarsan bir kart daha alarak yatırdığın miktarı ikiye katlarsın. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

Rulet Masası Rulet Masası Seçtiğin sayıya parayı yatır ve sayıyı bulursan en zengin kumarcı sen ol. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

Kral Kağıtlar Kral Kağıtlar Kral kağıtlar ile kağıtları büyükten küçüğe doğru sıralama yapacaksın. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

Daisy ile Poker Daisy ile Poker Size verilen iki kart ile oyunu kazanmaya bakın. Daisy'i yenip onun değişik fotoğraflarını açabilirsiniz. Oyun yüklendikten sonra Play now butonuna tıklayıp adınızı girip entere basın. Deal me up some cards yazısına tıklarak oyuna başlayın. Call butonu oyuna chip yatırır Raise ise ikiye katlar. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

Texas Hold Em Poker Texas Hold Em Poker Texas Hold Em Poker ile zorlu ve aksiyon dolu bir poker oyunu oynayacaksınız. Pokerde ne kadar iyi olduğunuzu kanıtlamanız için çok güzel bir oyun. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

Örümcek Solitaire Örümcek Solitaire Solitaire oyunları arasındaki klasik bir oyun. Çok eğleneceğiniz kart oyunları arasında. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

İskambil Falı İskambil Falı İskambil falı çok eğlenceli bir kağıt oyunları arasında sayılır. Kağıt oyunları iyi oyunlar diler.

0/0